Крісла для офісу та дому. Особливості покупки

"Скажи мені, на якому стільці ти сидиш, і я скажу.. який ти!". Ці слова як не можна краще характеризують процес вибору крісла. Так, як показує статистика, солідний бізнесмен у 97% вибере для свого кабінету масивне шкіряне крісло з підлокітниками, тоді як підприємець середньої руки вибере стандартний офісний стілець. Програміст у 82% (знову ж таки, посилаючись на офіційні дослідження) віддасть перевагу класичному виду комп'ютерних крісел, тоді як для підлітка батьки куплять дитяче крісло яскравих забарвлень, з цікавим принтом.

Сучасний ринок пропонує споживачеві широкий вибір стільців і крісел в багатстві моделей, різних стилів і видів, колірного оформлення і цінової політики. Є з чого вибирати!

Тут Вам і шикарні хромовані шкіряні крісла пастельних тонів, які ідеально вписуються в популярний нині стилістичний напрямок хай-тека. І масивні крісла з дерев'яними підлокітниками, як не можна краще підходять в загальну стилістику оформлення кабінету начальника в класичному стилі. До уваги споживачів пропонуються ергономічні стільці для персоналу і недорогі, але зручні сидіння для відвідувачів. Крім того, на ринку представлені бюджетні стільці для кафе і незвичайні крісла для тематичних барів. Безперечно, величезну нішу в цьому сегменті займають дитячі стільці і крісла - комп'ютерні сидіння багатофункціональні і комфортні, яскраві і екологічно чисті... Вибирайте!..

Різноманіття модельного ряду і багатство вибору

Мабуть, один із самих "значних" за багатством вибору каталог з офісними кріслами, стільцями, комп'ютерними кріслами в компанії Lomanini.Тут представлені сотні, навіть, тисячі моделей різного стилю виконання, кольору та дизайну. Втім, всіх їх об'єднує висока якість продукції (у тому числі фурнітури і знімних елементів) і функціональність! Поспішайте зробити свій вибір - будь-який з представлених крісел ідеально впишеться в загальний декор Вашого інтер'єру, створюючи в ньому атмосферу вишуканості та стилю. Головне - з усією відповідальністю підійти до вибору!

При необхідності Ви можете звернутися з питаннями до консультантів нашого магазину. Вони розкажуть Вам про переваги і недоліки вибраних моделей, порадять стілець або крісло, яке підійде під висунутий Вами ряд вимог.

Рішення для тих, кому "все не так"...

Компанія Lomanini спільно з провідними дизайнерами пропонує Вам можливість замовити виготовлення зручного та ергономічного сидіння під замовлення. Для цього потрібно всього нічого - звернутися до фахівців компанії і окреслити свої побажання і вимоги. Якщо стиль приміщення, для якого купуються меблі, вже сформований - покажіть консультантові фотографії квартири або офісу - щоб фахівець мав більш чіткі уявлення про стильови нюанси майбутнього виробу.


pageTracker._trackPageview();