Меблі для передпокою. Що вибрати

Передпокій це та частина квартири, в якій ми зустрічаємо і проводжаємо людей які приходять до нас, зберігаємо різні речі – парасольки, рукавички, головні убори. Нерідко тут від сезону до сезону порошаться санки і велосипеди. Оскільки більшість передпокоїв не відрізняються простором, , та ще є прохідними, меблі для цього приміщення повинні бути місткими і при цьому займати мінімум вільного простору. Завдання вибору ускладнює ще й форма багатьох передпокоїв – вони більше схожі на маленьку коробочку, ніж на комфортний хол. Але навіть при таких умовах зробити цю частину квартири жилою і комфортною цілком можна. Меблі для передпокою в цьому відіграють велику роль.

У витягнутих передпокоїв гармонійно будуть виглядати моделі популярних шаф-купе. Приклади таких меблів для передпокою Ви зможете знайти у каталозі нашого інтернет-магазину. Конструкція шафи-купе така, що вирішити питання зберігання різних за габаритами речей не становитиме великих зусиль. Зробивши всю шафу або тільки одну його частину дзеркальною, можна прибрати з передпокої громіздкі і застарілі трельяжі. Секції і полиці для зберігання взуття, рукавичок, парасольок заховані за дверцятами, що допомагає утримувати прихожу в чистоті.

Шафи-купе бувають двох типів – вбудовані і корпусні. У першому випадку шафа вбудовується в наявну нішу, по краях якої фіксується система розсувних дверей. У другому конструкція доповнюється підлогою, дахом, бічними і проміжними стінами. У шафі-купе, встановлюється в передпокої, важливо передбачити стелажі-полиці для взуття, гачки для дрібниць - парасольок, сумок, ключів, відділення для зберігання верхнього одягу. Якщо площа передпокою дозволяє, можна доповнити шафу спеціальною секцією для велосипедів, санок, великої побутової техніки (наприклад пилосос).

Якщо Ви хочете купити меблі в передпокій, але не хочете або не можете встановити шафу-купе, зверніть увагу на меблеві стінки. Їх відрізняє невеликий розмір і певний набір елементів. Це: велике дзеркало, кутовий або прямий шафа, полиця для головних уборів, вішалки різних типів, ящики/тумба для взуття. У деяких моделях можуть бути всі ці елементи, в деяких – тільки частина. Меблі для коридору, які реалізується в нашому інтернет-магазині, відрізняються високою якістю. Різноманітність конструктивних і колірних рішень допоможуть Вам підібрати меблеву стінку, яка найкращим чином буде відповідати Вашим потребам і особливостям передпокою.


pageTracker._trackPageview();