Меблі. Поради щодо вибору

Люди завжди прагнули до відпочинку в комфортних умовах. Ще у первісні часи, коли м'які меблі не існували, підлогу вкривали гілками, соломою, шкурами тварин. Місце для відпочинку і сну людини, еволюціонувало дуже швидко. Міцні і піддатливі до обробки матеріали дозволили людям створювати меблі; дивани з'явилися, звичайно, набагато пізніше.

Сучасні дивани і крісла представлені багатством моделей. Сьогодні можна знайти для себе будь-які дивани в Києві: розкладні, кутові, з підлокітниками і так далі.

Термін служби диванів залежить від таких важливих факторів:

  1. матеріал, з якого виготовлений каркас;
  2. внутрішнє наповнення;
  3. оббивка;
  4. механізм трансформації.

Підшукуєте м'які меблі? Звертайтеся до нас. Спальня, дитяча кімната, вітальня, офіс – у нас Ви знайдете підходящі дивани; Київ сьогодні має можливість купувати різноманітні меблі за доступними цінами у компанії Lomanini.

Ліжко – важливий атрибут спальні

Третина нашого життя проходить у сні. У спальні цілком може бути встановлений диван кутовий. Такий кутовий диван стане відмінним місцем для сну і секономить простір невеликої спальні. Тим не менш, багато українців віддають перевагу ліжкам. Однак вибирати їх слід дуже уважно. Жорсткий матрац не здатний повторювати людську форму тіла, тому виникає підвищене навантаження на м'язи і суглоби. У свою чергу, занадто м'яка перина також завдає шкоди хребту, абсолютно не розподіляючи опір на різні частини тіла. Сьогодні для того, щоб Ваш сон і відпочинок були повноцінними, ви можете вибрати для своєї спальні як кутові дивани так і ліжка всіляких конструкцій.

Дивани для дитячої кімнати

Для дитини сон має величезне значення. Але діти засинають по-різному – одним досить просто лягають на зручний диван, іншим, щоб заснути, потрібно щось особливе. Наша компанія запропонує для Ваших малюків такі дитячі дивани які довгими роками будуть дарувати дітям тільки міцний і здоровий сон.

Дитячі дивани – це особливий вид меблів. Серед його головних призначень не тільки забезпечення комфортного сну, але і створення своїм зовнішнім виглядом позитивного настрою та позитивного емоційного фону. У нас вас чекають дитячі дивани для просторих приміщень і невеликих кімнат, для будь-якого віку, статури і росту дітей. При виборі дивана для дитини обов'язково звертайте увагу на наступні фактори:

  • наявність згинів на спальному місці – оптимальний варіант, якщо згинів не буде, це вбереже спину дитини від викривлень;
  • пружність спального місця – хороший ортопедичний ефект досягається пружинним блоком або наповнювачем з пінополіуретану.

Офісні м'які меблі – помічниця в бізнесі

Затишок і комфорт – характеристики не тільки домашніх меблів. Не менш бажані красиві і зручні меблі, і в наших робочих приміщеннях. Сучасні офісні дивани пожвавлюють і прикрашають скупі інтер'єри строгих кабінетів, створюючи невимушену атмосферу для відпочинку.

Більшість людей думає, що до офісних меблів відносяться тільки шафи для паперів, робочі столи і стільці. Це в корені хибна думка. Приміром, дивани для офісу, зокрема шкіряні дивани, не тільки дають можливість зручно розміщуватися під час ділових переговорів, але і підкреслюють респектабельність фірми.

Місце розташування – один з важливих моментів, на які варто звернути увагу, коли купуються м'які меблі. Дивани кутові дозволяють більш раціонально використовувати наявний простір, що вкрай важливо при невеликій площі офісу.

Вибираючи офісний диван, також зверніть увагу на матеріал, використаний для оббивки. На офісні м'які меблі припадають великі навантаження, тому оббивка повинна відповідати своєму призначенню.

Продаж диванів кращих виробників – одне з напрямків нашої компанії. У нашому каталозі Вас чекає величезний вибір офісних і домашніх м'яких меблів, традиційних і кутових диванів, диванів і крісел зі всілякими видами оббивки і різними механізмами трансформації. Піклуючись про Вас, ми надаємо Вам тільки якісні меблі.


pageTracker._trackPageview();