Як вибрати меблі для вітальні

Вибираючи меблі у вітальню кімнату, деякі в гонці за красою та унікальністю, просто забувають про її якість.Адже якість має бути головним критерієм придбання. Меблі краще вибирати опираючись на якість, але при цьому не зубавати про зовнішній вигляд. Спробуємо разом зрозуміти, які меблі варто вважати якісними.

Корпусні або модульні меблі – це ансамбль, що складається з окремих елементів, які разом утворюють єдину меблеву конструкцію. Щоб визначити її якість, потрібно головним чином визначити якість матеріалу, з якого вона зроблена. Велика частина корпусних меблів виготовляється з ДСП з застосуванням МДФ. Все тому, що деревна плита сама дешева у виробництві. Крім цього меблі можуть бути зроблені з масиву дерева, пластика, рідше зі скла.

Як відрізнити якісні корпусні меблі

Якісні меблі повинні мати сертифікат відповідності екологічним стандартам. Не хочете бути обдуреним, обов'язково запитуйте у продавця. Під виглядом дорогого матеріалу можуть видати дешевий, менш якісний.

Якщо вибирати меблі з ДСП, то критерієм якості буде служити товщина деревної плити. Вона повинна складати не менше 18 мм., В якості покриття ДСП застосовують папір, плівку або шпон.

Наступний момент це обробка кромки виробу. Хороші меблі з ДСП покриваются по краю накладкою з ПВХ або алюмінію завтовшки 2 мм. Зверніть увагу, щоб під неї не було патьоків клею. Краще, якщо вона не приклеєна, а надіта на торці. Меблі з масиву і шпону такої кромки не мають.

Не забудьте, оглянути меблі в цілому на наявність сколів. Якщо вони є, то меблі низької якості. Особливої уваги вимагають фасадні частини, їх зазвичай виготовляють з МДФ і стікла. МДФ обов'язково повинна бути покрита вологостійкою плівкою, яка також захищена від подряпин.

Важливою деталлю меблів є фурнітура і кріпильні елементи. Кріплення повинні бути по максиму приховані. А якісна фурнітура, як правило, має клеймо виробника. Металеві ручки, вішалки, гачки прослужать довше пластикових.

Найкращі та безпечні меблі виготовляються з натурального дерева. Але їх вартість в десятки разів вище. І не тільки тому, що дерево дорогий матеріал, але і технології обробки також дорогі. Деякі деталі навіть обробляються вручну.

Вибираємо м'які меблі правильно

Багато хто думає, що найкращі м'які меблі повинні коштувати дорожче своїх менш якісних побратимів. Не завжди це буває саме так. Ціна не може бути єдиним критерієм якості. На думку більшості покупців, якісні м'які меблі ті, які служать десятки років, залишаючись при цьому функціональними, практичними і привабливими.

Є декілька практичних порад:
  1. Купуючи набір м'яких меблів, подивіться сертифікат якості і термін гарантії. Хороший виробник не буде знижувати гарантійні терміни якісного виробу;
  2. Кращі м'які меблі мають каркас, виготовлений з натурального дерева, іноді навіть цінних порід. При цьому кріплення окремих його елементів здійснюється не на цвяхи або болти, а за допомогою пазів. Однак відгуки споживачів говорять про те, що відмінною якістю володіють дивани, мають металевий каркас;
  3. Обов'язковим критерієм якості є хороший наповнювач і оббивка меблів. Найкраща меблі набивається повстю, ватином або пухом. Завдяки наповнювачу сидіння не промнется і не втратить форму. Який за зовнішнім виглядом буде м'які меблі для вітальні, залежить від якості обивки;
  4. Для дорогих моделей, як правило, використовують натуральну шкіру, вовну, льон, шовк, сатин. Однак гарною якістю володіють дивани з оббивкою з гобелена, екошкіра або ламінованої замші.

pageTracker._trackPageview();