Головні тенденції 2021 року

03/09/2021

                                            

   При розробці дизайн-проєкту для інтер'єру будинку вітальні нерідко приділяють значну частину часу. Дійсно, саме це приміщення - не просто найбільше і відвідуване, але і володіє особливою аурою. Тут ми розслабляємося після напруженого дня, зустрічаємо гостей і проводимо час з близькими. Саме тому ми намагаємося домогтися бездоганного і по можливості актуального виду вітальні. Тенденції в дизайні, запропоновані на 2021 рік, анітрохи не зменшують значення цієї кімнати в інтер'єрі у цілому. Більш того, складна обстановка в світі спонукає нас якомога більше часу проводити вдома - а значить, настав час впритул зайнятися створенням психологічно і естетично комфортного для вас оточення.

          

 Головні тенденції дизайну 2021 року

    На сьогоднішній день великої популярності набрала  близькість до природи, природність і ергономічність, комфорт,  індивідуальність і абсолютну перевагу кольору - напередодні 2021 року дизайнери пропонують об'єднати особисті уявлення про ідеальну вітальню з гармонією простих ліній і форм. Великі інтер'єрні виставки, що відбулися у 2020, дозволили скласти досить чіткий список трендів, серед яких виділяються п'ять найбільш важливих.


Мінімум стін, максимум відкритого простору, наповненого повітрям та світлом.

 

Сьогодні вітальня покликана надихати - саме на цьому і заснована концепція максимально відкритої, не обмеженої нічим площі. На думку дизайнерів, саме в цьому приміщенні повинна формуватися здатність дивитися на звичне з різних ракурсів, і тут має бути кілька затишних локацій для огляду кімнати. Подібна концепція дозволяє зробити інтер'єр не нудним і різноплановим і відкриває нові можливості для найцікавіших варіантів зонування.

 Щоб нічого не заважало дивовижному відчуттю польоту і свободи, дизайнери пропонують використовувати такі рішення:

  • Гладкі фасади шаф. Відсутність зайвих деталей на кшталт ручок і об'ємного декору значно економить місце і створює відчуття цілісності простору.
  • Продумане зонування. Навіть якщо заради збільшення площі вітальні ви об'єднали її з кухнею, і тепер вам потрібно позначити кожну з них, використовуйте ергономічні та сучасні рішення на кшталт розсувних перегородок, подіуму, зонування кольором та  особливого розставляння меблів або світлового зонування. Те ж саме стосується і випадків, коли вам доводиться обладнати в кімнаті куточок під домашній офіс або дві зони для релаксу.