Сучасні стилі інтер'єру

22/09/2020

 Оформлення особистого простору зазвичай багато що може розповісти про особу. Для сучасної людини його будинок - справжнє джерело сил і натхнення, тому обстановка повинна повністю відповідати образу життя господарів. Зручність і практичність відіграє важливу роль - функціональне наповнення інтер'єру має не тільки відображати настрій і характер власників, але і поліпшити їх спосіб життя.

 Екостиль.

Жителям мегаполісу часто не вистачає природної естетики. Екостиль повертає до природи і характеризує любов до неї. Більшість людей прагне створити максимально спокійний і комфортний інтер'єр для себе, використовуючи при цьому як можна більше джерел природного освітлення (великі вікна, безліч дзеркал), часом вибираючи замість масивних меблів для віталень і столових - легкі садові меблі, прикрашаючи житлові простори кімнатними рослинами. Утворити в будинку зелений оазис можна за допомогою стабілізованого моху і великих живих рослин, а доповнити їх композицію незвичайним чином - застосовуючи тропічні принти в декорі. Вибрані матеріали для обробки мають природне походження - дерево, камінь, бамбук, бетон або пробка. Екостиль вітає такі дрібниці декору, як плетені або глиняний посуд, підставки з каменю, текстиль з льону, шовку або вовни.
 Мінімалізм.

Мінімалізм в створенні інтер'єру зосереджений на максимальній простоті і ясності. Люди більше не прагнуть заповнити свій будинок непотрібними речами. В інтер'єрі залишається тільки необхідне, що і дає розвиток тієї самої естетиці. Такий інтер'єр також може бути збагачений незвичайними предметами-знахідками, наприклад, скульптурними елементами. Але все ж особливість даного стилю полягає в застосуванні стриманих природних матеріалів, що дають відчуття простору і світла. Наприклад, оформлення стін може бути абсолютно різним: від фактурної штукатурки до обклеювання шпалерами. Важливо і правильно вибирати колірне сполучення без малюнка - в якості бази підійде білий колір, а контрастом може служити графічний сірий. Також можна комбінувати скло, бетон або натуральний камінь з вираженим рельєфом. Неокласика.

Витончені класичні лінії інтер'єру завжди залишаються в тренді. Неокласика, в порівнянні з класичним дизайном, більш лаконічна, стримана і гармонійно поєднується з інноваційними підходами створення функціонального житла. Інтер'єри квартир в неокласичному стилі також мають розкіш та витонченість з помірною кількістю меблів і декору.Такий стиль ідеально підходить для апартаментів великої площі з високими стелями і великою кількістю природного освітлення. Неокласика має на увазі поєднання спокійних тонів (або гра на контрасті), правильні симетричні пропорції, використання благородних матеріалів для обробки, велика кількість дзеркал, витончених деталей і форм, але при цьому не занадто пишних і вигадливих. Змішання стилів.

Іншими словами, створюючи сучасний стиль в інтер'єрі спирайтеся на еклектику. У цьому випадку більше не потрібно шукати багато однакових стільців або столових приборів. Потрібен дизайн не для всіх, а для кожного. Організація житлового простору покликана поєднувати різні стилі, фактури і час. Фаворитами даного тренду стали овальні форми і плавні лінії. Еклектика залишається одним з найскладніших стилів, так як при створенні інтер'єру часом непросто витримати грань між контрастом і безладним використанням різних елементів дизайну, які на перший погляд абсолютно не поєднуються один з одним. Тут оптимальніше за все керуватися правилом комбінації не більше 3-х стилів. Краще дотримуватися почуття міри, ніж перевантажити свій інтер'єр і потім відчувати психологічний дискомфорт. Компаньйонами стилю також залишаються натуральні матеріали, світлі відтінки і функціональна обстановка. Меблі підбирається ергономічна, компактних розмірів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук