Модний колір в інтер'єрі

22/09/2020

Перше, що формує образ інтер'єру - це колір. На сьогоднішній день моду супроводжує відчуття легкості, яке передається і нашим житловим просторам. Сучасні технології, культурні та економічні фактори, а також екологічні проблеми впливають і на наше життя. Експерти лакофарбових брендів пропонують різноманітність: від легких рожевих і польових відтінків, до насичених синіх і зелених. Але найголовнішою думкою залишається прагнення зміцнити любов людини до природи, лісу і океану. Ключовими кольорами сезону 2020 є наступні відтінки:


First Light - ніжний рожевий, по-іншому колір ранкового неба.


Рожевий колір в інтер'єрі не здає позицій. Для початку наступного десятиліття відтінок обраний невипадково, він покликаний символізувати новий світанок мислення і райдужну перспективу з максимальним оптимістичним поглядом у майбутнє. В інтер'єрі відтінок прекрасно виглядає як тотальної домінанти, використовуйте його для фарбування стін, підлог або стель, а також ним можна доповнити інші кольори у вигляді акцентів. Найцікавішим поєднанням, на думку світових дизайнерів, є поєднання даного відтінку з фаворитом минулого року - сіро-холодним Metropolitan Grey.
Back To Nature - світло-зелений відтінок.


«Повернення до природи» робить позитивний вплив на наше благополуччя, відтінок здатний знизити стрес, підвищити креативність і поліпшити навички правильно вирішувати проблеми. Цей колір, натхненний лугом, в сучасному інтер'єрі часто комбінують з рожевим. Такий тандем ідеально підходить для оформлення вітальні - відтінки створюють живе, ефектне поєднання. Використовуючи модний зелений для оформлення вітальні, дизайнери перетворюють простір різними способами: фарбують стіни або додають в якості акцентів рожеві або зелені меблі. Якщо у вас виникає думка, що така гамма може вам набриднути, то рекомендуємо взяти за основу нейтральну базу, в подальшому це допоможе доповнювати інтер'єр лише декором в модних тонах, який згодом можна буде легко замінити.Neo Mint - новий м'ятно-зелений.


Одним з кольорів року названий м'ятно-зелений - ніжний пастельний колір, який по-справжньому привносить в інтер'єр свіжість і легкість, а в поєднанні з більш складними відтінками робить простір більшим. На думку світових дизайнерів м'ятний колір в оформленні житлового простору насичує його киснем, сприяє створенню гармонії, спокою, умиротворення, а також об'єднує науку і технології з природою. Відтінок можна використовувати, наприклад, як альтернативу білому кольору - для стін, стелі або для виділення певних поверхонь.Adeline - густий темно-зелений.


Глибокий темно-зелений колір також продовжує користуватися популярністю для оформлення самих різних інтер'єрів. Дизайнери об'єднані ідеєю про те, що образотворче мистецтво повинно сяяти в повсякденних інтер'єрах. Густий зелений колір здатний створити спокійну, природну обстановку в квартирі, а за рахунок своєї універсальності фактично підійде для оформлення будь-якого приміщення. Особливо, якщо поєднувати такий колір з металевими елементами. В якості ідеального партнера до відтінку можна розглянути вертикальний принт у вигляді шпалер з англійськими флористичними малюнками примул, хризантем і троянд. Також трендовим рішенням можна назвати поєднання даного відтінку з м'ятними тонами.Chinese Porcelain - глибокий синій відтінок «китайський фарфор».


Глибокий, яскравий синій колір натхненний подорожами і історією. При цьому відтінок наближає до природи, моря і неба, створюючи надзвичайний спокій в кожному інтер'єрі. Більшість дизайнерів пропонують його поєднувати з блискучими фактурними поверхнями стін або предметами декору.
Purist Blue - складний варіант базового блакитного.


Складний відтінок базового блакитного також популярний в цьому році. Він універсальний, але в той же час може бути яскравим і креативним. Прохолодний сіро-блакитний прекрасно поєднується з теплими бежевими тонами, а також рожевими, жовтими, зеленими, білими і темним деревом. Добре він виглядає в традиційної та сучасної класики, вінтажному стилі і підійде як для фарбування стін, так і в якості меблевої оббивки або штор.
Cassis - відтінок чорної смородини.


Відтінок чорної смородини чудово виглядає в якості як основного, так і акцентного тону в інтер'єрі. Він здатний правильно розкрити привабливість рожевого, а також надати глибину фіолетовому. Найкраще застосовувати його для оформлення кухні або вітальні, в спальній кімнаті ж обмежтеся невеликими предметами декору.Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук