ПОДУШКА дитяча Come-For Advice Kiddy Memory

659 UAH
Передзамовлення
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Час доставки і тарифи:

Товар під замовлення, 14 днів.

Дитяча подушка Come-For Advice Kiddy Memory виготовлена з гіпоалергенного матеріалу Visco Memory. Виріб має спеціальне ортопедичне форму і сприяє правильному положенню шиї під час сну.

Меморі - м'який матеріал з приємною пористою структурою. Подушка з меморі ефектом моментально повторює контури голови, при цьому швидко адаптується до зміни положення тіла. Відпочивальник відчуває приємне розслаблення і своєрідне «обволікання» повітряної структурою вироби. Матеріал не викликає алергій і підходить для дорослих і дітей.

Переваги:

Така модель подобається батькам своїми анатомічними і ортопедичними властивостями. Адже поки дитина спить, вона піклується про формування його здорової і красивої постави. Малюків вона підкорює своєю м'якістю і затишком. Досить раз заснути на такій подушці, щоб вона стала улюбленим аксесуаром в дитячому ліжечку. Чохол легко стирається і швидко сохне, а пористість наповнювача відмінно пропускає повітря і не затримує вологу.

Кому підходить?

Подушка Come-For Advice Kiddy Memory підходить для дітей дошкільного та шкільного віку, чий хребет знаходиться в стадії активного формування. Також виріб корисно тим, хто проходить лікування і профілактику захворювань опорно-рухового апарату.

Матеріал:
меморі
Ефект пам'яті:
Так
Особливості:
гіпоалергенна
Стійка до пилового кліща тканина:
Так
Циркуляція повітря:
Так
Чохол на змійці:
Так
Висота подушки:
9 см, 6 см
Анатомічний ефект:
Так
Виробник:
Come-For
Можливо, вас це зацікавить