ПОДУШКА Come-For Advice Latex Soft

459 UAH
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Час доставки і тарифи:

Товар під замовлення, 14 днів.

Come-For Advice Latex Soft - м'яка класична подушка, наповнена подрібненим натуральним латексом. Такий склад дозволив нам зробити повітряний виріб, виключивши провалювання і деформації. Подушка тривалий час зберігає первісну форму і еластичність.

Латекс - матеріал натурального походження, який має велику пористість, яка відмінно пропускає повітря. Перебуваючи всередині подушки, цей наповнювач створює приємну пружність і помірне відповідь тиск, що призводить до поступового розслабленню м'язів і хорошій підтримці голови і шиї. Незважаючи на природне походження, матеріал не має запаху і не викликає алергічних реакцій.

Переваги:

Come-For Advice Latex Soft - гіпоалергенні виріб з антимікробними властивостями. Досить прилягти на її поверхню, щоб відчути приємне розслаблення, яке поширюється від голови по всьому тілу. Якість моделі підтверджено в лабораторних умовах. А безпечний склад забезпечує правильну гігієну спального місця.

Кому підходить?

Ця модель оптимальна для тих, хто звик до класичних м'яким подушкам з пуховою наповнювачем, але шукає щось більш сучасне і корисне. Come-For Едвайс Латекс Софт дарує комфорт з перших секунд, що важливо для людей з підвищеним фізичним навантаженням, який бажає розслабитися в кінці дня.

Матеріал:
латекс
Ортопедичний ефект:
Так
Особливості:
гіпоалергенна, м'яка
Чохол на змійці:
Так
Чохол придатний для прання:
Так
Висота подушки:
14 см
Виробник:
Come-For