ПОДУШКА Come-For Advice Memory Men

807 UAH
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Час доставки і тарифи:

Товар під замовлення, 14 днів.

Чоловіча ортопедична подушка Come-For Advice Memory Men складається з сучасної піни Visco Memory і розроблена з урахуванням чоловічої фізіології. Її форма розрахована на оптимальну підтримку плечей, шиї і голови, при якій тіло відчує розслаблення і зануриться в міцний оздоровлюючий сон.

Меморі - м'який матеріал з приємною пористою структурою. Подушка з меморі ефектом моментально повторює контури голови, при цьому швидко адаптується до зміни положення тіла. Відпочивальник відчуває приємне розслаблення і своєрідне «обволікання» повітряної структурою вироби. Матеріал не викликає алергій і підходить для дорослих і дітей.

Переваги:

Виріб моментально підлаштовується під контури сплячого і адаптується під його положення, незалежно від того, спите ви на спині, боці або животі. Visco Memory створює приємне «обволікання» і допомагає розслабити навіть самі затиснуті м'язи. Завдяки анатомічній ефекту ваше тіло відпочиває, а судини безперешкодно підтримують нормальний кровотік, в результаті ви прокидаєтеся з новими силами, «легкої» головою і світлими думками.

Кому підходить?

Come-For Advice Memory Men підходить кожному, хто відчуває підвищене навантаження на шийний відділ хребта. Такий подушці будуть раді водії, медичні працівники, кухарі, офіціанти, офісні працівники і фрілансери.

Матеріал:
меморі
Ефект пам'яті:
Так
Особливості:
гіпоалергенна, висока
Стійка до пилового кліща тканина:
Так
Циркуляція повітря:
Так
Чохол на змійці:
Так
Висота подушки:
13 см, 12 см
Анатомічний ефект:
Так
Виробник:
Come-For