ПОДУШКА Come-For Latex Gel Contour

807 UAH
Передзамовлення
+
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Час доставки і тарифи:

Товар під замовлення, 14 днів.

Ортопедична подушка Come-For Latex Gel Contour виготовлена з натурального латексу з капсулами спеціального гелю. Вона володіє приємною пружністю, створює оптимальну підтримку для голови і плечей і довгий час зберігає свої властивості.

Латекс - матеріал натурального походження, який має велику пористість, яка відмінно пропускає повітря. Перебуваючи всередині подушки, цей наповнювач створює приємну пружність і помірне відповідь тиск, що призводить до поступового розслабленню м'язів і хорошій підтримці голови і шиї. Незважаючи на природне походження, матеріал не має запаху і не викликає алергічних реакцій.

Переваги:

Come-For  Latex Gel Contour проводиться з впровадженням технології Thermo Control. Невеликі, але рівномірні вкраплення гелю діють як абсорбент, що поглинають тепло. В результаті поверхня не перегрівається і зберігає приємну прохолоду. Якість наповнювача відповідає європейському стандарту OEKO-TEX. Комфорт сну забезпечений хорошою воздухопроводімостью і гіпоаллегренностью матеріалів.

Кому підходить?

Виріб сподобається людям, які відчувають перенапруження в шиї, і хочуть позбутися від цього відчуття. Така подушка підійде бажаючим купити один аксесуар надовго, адже навіть після багаторазового використання він буде дарувати все той же високий рівень комфорту.

Матеріал:
латекс
Ортопедичний ефект:
Так
Особливості:
гіпоалергенна, висока
Охолоджуючий ефект:
Так
Чохол на змійці:
Так
Чохол придатний для прання:
Так
Висота подушки:
12 см
Виробник:
Come-For
Можливо, вас це зацікавить